איך עושים רצפת אפוקסי מקצועית

אנו מאמינים ששמעתם לא פעם ולא פעמיים על פתרון של אפוקסי לרצפות שלכם, אך לפני שאנו מתחילים לדבר על רצפות אפוקסי עלינו להבין קודם כל מה זה אפוקסי. השם המלא של אפוקסי הוא פוליאפוקסיד, אפוקסי הוא למעשה חומר העשוי מתערובות של פולימרים שונים(לרוב מדובר באפיכלדהווהידרין וביספנול A), חומר האפוקסי נחשב לאחד החומרים העמידים והיוקרתיים ביותר כיום. למעשה, אנחנו יכולים לראות שימוש באפוקסי כמעט בכל זירות המסחר: מפעלים, תעשייה, אולמות אירועים, חניונים, משרדים ואפילו בבתים פרטיים.

רצפת אפוקסי – לך, לך ו…לך

אנשים רבים שואלים אותנו למי מתאימה רצפת אפוקסי, למעשה רצפת אפוקסי מתאימה לספקטרום רחב של אנשים. עד לא מזמן היינו רואים אך ורק מבני תעשייה, מוסכים, חניות, משרדים ואולמות אירועים משתמשים ברצפת אפוקסי, אך במאה ה – 21 חלה עלייה משמעותית וכיום אנו יכולים לראות רצפות אפוקסי גם בבתים פרטיים. רצפת אפוקסי נחשבת לאחת הרצפות העמידות ביותר, למעשה חומר האפוקסי מספק עמידות גבוהה בפני איתני הטבע, עומד בכל מזג אוויר, בתנאי חימום וקירור קיצוניים, בפני כימיקלים, כתמים קשים כמו כתמי דלק, גריז ושמנים שונים. בנוסף חומר האפוקסי גם מצטיין כחומר מבודד אקוסטית מה שהופך אותו לבחירה המושלמת בקרב משרדים ובתים רבים שרוצים לייצר פרטיות תוך כדי נוחות ועמידות במינימום כסף.

רצפת אפוקסי – יתרונות

לרצפת אפוקסי יש מספר יתרונות אשר הופכים אותה לבחירה המועדפת בקרב אנשים רבים:

  1. ויזואליות בלתי מתפשרת – למעשה אפשר לעצב את רצפת האפוקסי בכל צורה שרק נרצה, בהתאם לדרישות הלקוח.
  2. ניקיון פשוט – תחזוקת רצפת אפוקסי היא כמעט על גדר המלצה, משטחי אפוקסי הם משטחים קלים לניקיון ואין צורך בשימוש בחומרים מיוחדים לצורך ניקיון המשטח. רצפת אפוקסי היא רצפה בעלת משטח רציף ללא "חריצים ותפרים"
  3. עמידות – רצפת אפוקסי היא אחד הרצפות העמידות ביותר: חום, קור, חומרים כימיים, משקל ועוד.
  4. בידוד – רוצים לייצר בידוד אקוסטי? תוכלו לעשות זאת באמצעות רצפת אפוקסי.

 

בניית רצפת אפוקסי מקצועית – רק אצל בעלי מקצוע

בניית רצפת אפוקסי מקצועית היא מלאכת מחשבת של ממש, שלב בניית הרצפה דורש תכנון והבנה רבים. אנו מזמינים אתכם עוד היום לפגישת היכרות, כוס קפה ועוגיות עלינו.